Milí přátelé,

srdečně vás zveme na víkendový konstelačně meditační seminář s využitím léčebného a harmonizačního zvuku Gongu. 

V našem vnímání je to další úroveň práce, která se objevuje v této době, aby nám všem pomohla naladit se na vibrace, která k nám nyní přicházejí a žádají po nás návrat do přirozeného řádu těla i duše. 

Zvuková vibrační léčba je léčbou budoucnosi. Je léčbou preventivní, přirozenou a bezpečnou. Umožńuje nám navracet se k přirozeným rytmům těla na buněčné úrovni. Umožní každé buňce v těle, aby se vrátila do svého přirozeného rytmu. Dochází tak k harmonizaci na úrovni buněčné (fyzické) i mentální (psychické). 

V kombinaci s naladěním se do svého nitra a konstelační prací, která umožní, aby naše programy a vzorce chování vyšly na povrch, je současné využití harmonizačního zvuku Gongu, barev a vůní (které budou také součástí našich naladění) na naší cestě velmi podpůrné. Vibrační a zvukové působení Gongu, stejně jako působení barev a vůní, neuchopíme myslí, můžeme se mu pouze v důvěře oddat. 

Program: 

Je možné se účastnit jednoho dne (pouze sobota) nebo celého programu (sobota a neděle) – velmi doporučuje účast v celé délce programu. 

V sobotu začneme sdílením a naladěním na sebe sama – provedeme vás meditací za zvuků Gongu. 

Dále bude následovat konstelace se záměrem, který skupina společně vytvoří na téma, které je aktuálně na povrchu. 

Při konstelačních náhledech Dana Šitnerová intuitivně hraje na Gong, aby zvuk Gongu podpořil proces odevzdávání a proměny každého účastníka a následné žití nově procítěného v každodenním životě. 

V neděli bude možnost podívat se na individuální záměry některých účastníků. Nedělní účast je pouze pro účastníky prvního dne semináře. Nelze dodatečně vstoupit do energie, která se bude postupně utvářet. 

GONGOVÁ "TERAPIE" (sobota)

Každý z účastníků projde terapií Gondem. Při gongové terapii lze stát na chvíli za Gongem a vibrace gongu silněji rozpustí bloky, které máme na hluboké úrovni a to v souladu s naším záměrem. 

Lucie Meškanová 

jsem průvodkyně pro krajině duše a ducha. Vedu vás k tomu, abyste v sobě procítili odopověď na otázku "Kdo je Já v mém nitru?"

Provedu vás konstelací a meditacemi. Budeme se ladit na své nitro a skrze ochotu podívat se do sebe na vše co nám již posloužilo na cestě k sobě sama a co můžeme s láskou vděčností odložit a tím se otevřít proměně života. Vždy vás vedu k okamžité aplikaci poznaného a procítěného do každodenního života. 

Konstelacemi vynášíme na povrch skryté programy a hry naší mysli a skrze uvědomění a procítění se můžeme od těchto programů osvobodit a stát se vědomým nástrojem Života. 

Budou s námi také vůně (eterické oleje Doterra a esence a kvintesence AURA-SOMA), které nám pomohou se hlouběji naladit na sebe sama a jemně harmonizují tělo i duši. 

www.luciemeskanova.cz

Dana Šitnerová 

Gong je od pradávna terapeutický vibračně velmi silný nástroj pro harmonizaci těla i ducha. Podporuje naše zvnitřnění. Hraním na Gong lze vytvořit prazvuky Vesmíru. Ovlivňuje naše fyzické, emoční, mentální, 

spirituální tělo, stimuluje nervová zakončení, uvolňuje vnitřní bloky, napětí, stresy, regeneruje celý organismus. 

Můžete přijít se záměrem, že potřebujete pomoci v nějaké oblasti svého života, nebo si jen poslechnout galaktické tóny a nechat se unést na vlnách Vesmíru. Můžete se vibraci zvuku odevzdat – nechť se děje pro mé nejvyšší dobro. 

Je to očistný proces!

Gong uvolní svojí vibrací naše negativní iluze a postoje. Více informací na níže uvedené adrese, kde si můžete pustit i záznam zvuku Gongu.

www.lady-gong.cz

Organizační údaje: 

Kdy: 22. – 23.dubna 2017
Čas konání: sobota i neděle od 9.00 do 18.00 hod 
Kde: Hradec Králové, prodejní Galerie Kavčák, Kavčí plácek 121
Cena: 

1 den (pouze sobota) 
Bez individuální konstelace: 700,- Kč/den
S individuální konstelací: 1.200,-Kč/den (nelze předem objednat – přednost mají účastníci celého víkendu)

Celý víkend: 
S individuální konstelací: 2.200,-Kč víkend
Bez individuální konstelace: 1.000,- Kč víkend
Součástí ceny jsou esence a kvintesence systému Aura-Soma a éterické oleje terapeutické kvality Doterra a Young Living, které harmonizují fyzické i éterická těla. 

Jídlo: na místě bude k dispozici neomezeně káva, čaj, voda, nějaké ovoce, sušenky…. Na našich seminářích se stalo zvykem, že každý přinese něco dobrého na stůl hojnosti a v průběhu dne se občerstvujeme jak kdo potřebuje a zůstáváme tak plně soustředění na účel setkání. 

S sebou: pohodlné oblečení, něco dobrého na “stůl hojnosti”, otevřenou mysl a ochota k proměně 

Nechat doma: veškerá očekávání

Přihlášky: na mail lucie.meskanova@seznam.cz, prosíme o včasné přihlášení, místa s vlastní konstelací jsou omezena. Platba na místě. 

V případě jakýchkoli dotazů mi můžete také napsat prostřednictvím výše uvedeného mailu. 

Těšíme se na Vás:)

Lucie a Dana

Milé ženy, RŮŽE malá komprimovaná

je mi potěšením otevřít další Cestu Růže. 

Cesta Růže je setkávání v uzavřeném kruhu žen po dobu 12ti týdnů. Setkáváme se vždy v pondělí od 18.00 do 21.00 hodin, ve Štěpánské ulici v Praze 1. 

Náplní našich setkávání je společné sdílení a dosedání do svého skutečného poslání, do svého daru. Na Cestě Růže společně rozkvétáme do barvy své duše. Komunikujeme s tělem a s naší duší a

podporujeme se k okamžité aplikaci poznaného a procítěného do každodenního života. Jedině tak se můžeme proměnit a svou přirozenost žít. 

Na kruhu se ladíme do svého nitra a je nám nápomocná i harmonizační síla barev a vůní. Pracujeme se systémem pomanderů a kvintesencí Aura-Soma a éterickými oleji. 

Stavíme konstelační náhledy na aktuální témata, abychom mohly procítit a srdcem poznat jak se věci mají a tím změnit svůj postoj a pohled na věci, který do té doby byl možná zastíně nějakým, pro nás již nepotřebným, vzorcem, který nám bránil prožívat se v radosti a projevovat skrze sebe svůj dar. 

Každé setkání je jiné. Tvoříme ho vždy společně. 

Na této Cestě Růže, také prožijeme jeden večer v přítomnosti léčivého působení Gongu s Danou Šitnerovou. 

Jaká jsou například témata, která sdílíme? 

- partnerství, rodina, děti, muži, sexualita, práce, tělo, zdraví …. 

Naším záměrem je probudit se do radosti, do svého daru a tuto radost žít v našem každodenním životě. Ty největší věci v životě jsou ty zdánlivě malé – klidný a radostí naplněný vztah, harmonická rodina, práce kde mohu s radostí nabízet svůj dar a odměnou mi je naplnění a adekvátní finanční ohodnocení… Náš kruh je důvěrný a dotýkáme se i velmi intimních témat. 

Jsi-li inspirována, ženo, těšíme se na Tebe:). 

Místo konání: Štěpánská 45, Praha 1

Termín konání: každé pondělí od 18.00 do 21.00 hod, začínáme 20.3.2017

Cena: 4.800,- Kč nové účastnice, 4.200,- pro účastnice některé z předešlých Cest Růže 

Počet míst: maximálně 12 žen, rezervujte si své místo včas. 

Přihlášky: na mail lucie.meskanova@seznam.cz spolu s fakturačními údaji 

Platba: záloha ve výši 2.000,- Kč po prvním setkání 20.3. 2017, doplatek do 30.3.2017 – můžete tak po prvním setkání zvážit, zda se Cesty Růže chcete zúčastnit. 

č. účtu: Mbank 670100-2209606416/6210 

do zprávy pro příjemce cesta růže 20317

Pro jakékoli další informace mne můžete kontaktovat také telefonicky 777275427. 

Krásné dny a těším se na setkání s Vámi:)

Lucie 

 

 

 

 

 

Jednodenní konstelačně meditační seminář propojený s harmonizačním a očistným působením Gongu.

Začneme sdílením a naladěním na sebe sama – provedeme vás meditací za zvuků Gongu. 

Dále bude následovat konstelace se záměrem, který skupina společně vybere.

Bude také možnost podívat se na individuální záměry některých účastníků – dáme prostor Životu – zájemci o konstelaci na "svůj záměr" se budou losovat. Často se nám největšího daru ve formě uvědomění a procítění dostane v jiné než "vlastní" konstelaci. Každý vždy dostane přesně to, co má a uvědomění každého účastníka je k dispozici celé skupině

GONGOVÁ "TERAPIE" 

Každý z účastníků projde terapií Gondem. Při gongové terapii lze stát na chvíli za Gongem a vibrace gongu silněji rozpustí bloky, které máme na hluboké úrovni a to v souladu s naším záměrem. 

Před Gongem se člověk nabíjí. Pro lepší představu si můžete zvuk Gongu pustit na nahrávce na níže uvedených stránkách Dany Šinerové. 

Seminářem vás provedeme společně s Danou Šitnerovou. 

Lucie Meškanová 

jsem průvodkyně pro krajině duše a ducha. Vedu vás k tomu, abyste v sobě procítili odopověď na otázku "Kdo je Já v mém nitru?"

Provedu vás konstelací a meditacemi. Budeme se ladit na své nitro a skrze ochotu podívat se do sebe na vše co nám již posloužilo na cestě k sobě sama a co můžeme s láskou vděčností odložit a tím se otevřít proměně života. Vždy vás vedu k okamžité aplikaci poznaného a procítěného do každodenního života. 

Konstelacemi vynášíme na povrch skryté programy a hry naší mysli a skrze uvědomění a procítění se můžeme od těchto programů osvobodit a stát se vědomým nástrojem Života. 

Budou s námi také  vůně (eterické oleje Doterra a esence a kvintesence AURA-SOMA), které nám pomohou se hlouběji naladit na sebe sama a jemně harmonizují tělo i duši. 

www.luciemeskanova.cz

Dana Šitnerová 

Gong je od pradávna terapeutický vibračně velmi silný nástroj pro harmonizaci těla i ducha. Podporuje naše zvnitřnění. Hraním na Gong lze vytvořit prazvuky Vesmíru. Ovlivňuje naše fyzické, emoční, mentální, spirituální tělo, stimuluje nervová zakončení, uvolňuje vnitřní bloky, napětí, stresy, regeneruje celý organismus. 

Můžete přijít se záměrem, že potřebujete pomoci v nějaké oblasti svého života, nebo si jen poslechnout galaktické tóny a nechat se unést na vlnách Vesmíru. Můžete se vibraci zvuku odevzdat – nechť se děje pro mé nejvyšší dobro. 

Je to očistný proces!

Gong uvolní svojí vibrací naše negativní iluze a postoje. 

Více informací na níže uvedené arese, kde si můžte pustit i záznam zvuku Gongu. 

 www.lady-gong.cz

 

Organizační informace: 

Termín setkání:  1.4. 2017

Čas:                      jeden den  od 9.00 do 18.00 hod 

Místo:                   Moudrý dům, Za Kačabkou 5, Praha 10 – Hostivař

S sebou:                pohodlné oblečení – sedíme na bobíkách  a podložkách i na zemi

Jídlo:                     na našich setkáních se stalo zvykem, že každý přinese něco malého na “stůl hojnosti” a občerstvujeme se během dne jak kdo potřebuje. Na místě je plně vybavená kuchyňka. 

 

Přihlášky a cena: 

Cena:   2.000,- Kč

Přihlášky mailem lucie.meskanova@seznam.cz  co nejdříve - počet míst je omezen kapacitou prostoru -  REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO VČAS.

Přihlášky prosím zasílejte na výše uvedenou mailovou adresu spolu s fakturačními údaji. Po přihlášení vám obratem zašleme číslo účtu, na který je nutné zaslat zálohu ve výši 1.000,-Kč. Zbytek částky je splatný nejpozdějí do 17.2.2017  převodem na účet nebo na místě v hotovosti. PROSÍME O PLATBU AŽ PO POTVRZENÍ PŘIJETÍ PŘIHLÁŠKY A VOLNÉHO MÍSTA.  

V případě jakéhokoli dotazu mne můžete kontaktovat také telefonicky. 

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na setkání s Vámi:)

 

Lucie 

tel. 777 27 54 27

Lucie Meškanová
Webdesign: Lenka Blažejová, Webmaster: CatSoft