Cesta růže 1. 10. 2019

Cesta Růže je ucelený seminář, na kterém se již po několik let setkáváme vždy po 12 týdnů a tři plné hodiny věnujeme jen sami sobě. Je určen pro ženy odvážné, které jsou ochotné dívat se pod povrch věcí a ladit se na laskavou moudrost, která je podstatou každé z nás a nechat se jí vést.  Harmonie mezi mužským a ženským aspektem v nás, který se pak projevuje v našich vztazích ve vnějším světě je alfou a omegou našeho dalšího směřování ve všech oblastech našeho života a celé společnosti. A právě harmonie je naší cestou - Cestou Růže. Na naší společné Cestě odkládáme batohy plné viny a přesvědčení, strachu a myšlenkových konceptů, které nám již posloužily pro naše uvědomění. Pracujeme s vůněmi vzácných olejů a pomandery a kvintesencemi z Aura-soma. Na každém setkání se ladíme na téma, které je pro kruh aktuální. A provází nás vždy krásná růže, kterou si jedna z vás odnáší domů:). Úvodní promluva a vedená meditace, která je součástí našich setkání, je nahrávána a je vám tak k dispozici a můžete se k ní kdykoli vracet. Protože je velmi těžké slovy popsat co vše je obsahem našich setkání, první setkání je nezávazné a až na něm se můžete rozhodnout, jestli s námi Cestou Růže půjdete. 

Milé ženy, ochutnávkové setkání 24.9.2019,  máme za sebou a moc se těším,  protože se sešlo na ochutnávce 6 báječných žen a celkově účast potvrdilo 9 žen (máme tedy volná poslední 3 místa).  

Záznam meditace a témat setkání z ochutnávky, je, stejně jako ostatní setkání Cesty Růže,  zveřejněn v členské sekci, do které se můžete přihlásit i vy, které se neúčastníte živých setkávání Cesty Růže. Členská sekce bude pro účastnice na dálku přístupná od 1.10.2019. Máte-li zájem o registraci v členské sekci - sledujte tento web nebo fb stránku. 

První setkání Cesty Růže: úterý 1. 10. 2019, 18.00-21.00 hod (poslední možnost se k nám přidat - 3 volná místa).  

Cesta Růže trvá: (12 setkání) vždy v úterý od 18.00 do 21:00 hod v termínech od 1.10.2019 do 17.12.2019.

Místo konání: Holečkova 9, Praha 5. 

Cena:  4.500,- Kč / 12 setkání (každé v délce tři hodiny). Součástí ceny je také přístup do členské sekce Cesty Růže, která bude přístupná od 1.10.2019, na 4 měsíce zdarma. Cena je splatná před druhým setkáním (1.10.2019). Od druhého setkání je Cesta Růže uzavřeným kruhem žen a lze se proto účastnit jen celé Cesty Růže.  Po dohodě lze částku rozdělit na 2 splátky. Maximální počet účastnic, je z důvodu možnosti sdílení a individuální práce, 12 žen.

Děkuji a těším se na další kruh moudrých a odvážných žen.

Lucie 

Pro přihlášení na Cestu Růže vyplňte, prosím,  níže uvedený formulář - fakturační údaje: