Cesta Růže - laskavá moudrost ženy

Laskavou moudrost má v sobě každá žena. Pojďme jí v sobě společným sdílením a naladěním posílit.

Začínáme 19.2. v 18.00 hodin v Arše vůní nezávazným ochutnávkovým setkáním.

 Cesta Růže je otevřena vždy pro max. 12 žen.

Přihláška na ochutnávkové setkání, níže.  

 

Živá voda a mír v nás - naladění

Na každé Cestě Růže nás provázím naladěním. Toto naladění je součástí týdenního shrnutí Cesty Růže, které Vám zasílám, abyste se k němu mohly kdykoli vrátit. Ochutnejte a nechť je k užitku i Vám:)

Cesta Růže se koná v krásném prostředí Archy vůní. 

... nádherně provoněném vzácnými vonnými oleji. Bude nás provázet vůně kadidla a růží, světla svícnů a mnoho dalších voňavých překvapení. 

Lucie Meškanová

Volám ženy odvážné, které touží po pravdě a propojení se v laskavé moudrosti. Vytvoříme společně prostor, který nám umožní dotknout se své duše, sdílet, pomáhat si, s důvěrou se otevírat v tématech, která přijdou a Tichem a v naladění vytvořit pole Lásky  a soucítění. Slyšíš-li mé volání, jsi srdečně vítána.  

Přihláška na ochutnávkové setkání Cesty Růže

Cesta Růže je prostorem pro bezpečné prožívání a  sdílení žen, na kterém se již po několik let setkáváme vždy po 12 týdnů a tři plné hodiny věnujeme jen sami sobě. Je určen pro ženy odvážné, které jsou ochotné dívat se pod povrch věcí a ladit se na laskavou moudrost, která je podstatou každé z nás a nechat se jí vést.  Harmonie mezi mužským a ženským aspektem v nás, který se pak projevuje v našich vztazích ve vnějším světě je alfou a omegou našeho dalšího směřování ve všech oblastech našeho života a celé společnosti. A právě harmonie je naší cestou - Cestou Růže. Na naší společné Cestě odkládáme batohy plné viny a přesvědčení, strachu a myšlenkových konceptů, které nám již posloužily pro naše uvědomění. Pracujeme s vůněmi vzácných olejů a pomandery a kvintesencemi z Aura-soma. Na každém setkání se ladíme na téma, které je pro kruh aktuální. A provází nás vždy krásná růže, kterou si jedna z vás odnáší domů:). Protože je velmi těžké slovy popsat co se na našich setkáních děje, první setkání je nezávazné a až na něm se můžete rozhodnout, jestli s námi Cestou Růže půjdete. 

Cesta růže se koná vždy v úterý od 18.00 do 21.00 hod. 

Začínáme v úterý 19.2.2019 nezávazným ochutnávkovým setkáním od 18.00 hodin v Arše vůní Prvního pluku 21, Praha 8 – Karlín 186 00

Na ochutnávkové setkání se, prosím, přihlašte formulářem pod tímto textem - do zprávy napište, že přijdete na  ochutnávku Cesty Růže 19.2.2019.  Víte-li již nyní, že se Cesty Růže účastnit budete, můžete rovnou vyplnit závaznou objednávku, pak budete mít místo ihned rezervované. Děkuji.

Těším se na další kruh moudrých a odvážných žen.

Lucie 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.

OBJEDNÁVÁM CESTU RŮŽE

Níže, prosím, vyplňte své fakturační údaje. Je možné  platit celou částku najednou nebo ve dvou splátkách. Jednu nejpozději po prvním ochutnávkovém setkání a druhou do pátého setkání Cesty Růže. Děkuji.