Tato Cesta Růže již běží v uzavřené skupině. 

Další bude otevřena v září 2019. 

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Novinky zasílám maximálně 1x měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každého emailu Zásady zpracovávání osobních údajů

Cesta Růže - laskavá moudrost ženy

Laskavou moudrost má v sobě každá žena. Pojďme jí v sobě společným sdílením a naladěním posílit.

Začínáme 26.2. v 18.00 hodin v Arše vůní prvním setkáním.

 Cesta Růže je otevřena vždy pro max. 12 žen.

Přihláška na první setkání, níže.  

 

Živá voda a mír v nás - naladění

Na každé Cestě Růže nás provázím naladěním. Toto naladění je součástí týdenního shrnutí Cesty Růže, které Vám zasílám, abyste se k němu mohly kdykoli vrátit. Ochutnejte a nechť je k užitku i Vám:)

Milé Růže a Růžičky, tváře mně známé i neznámé, scházíte se dnes, abyste společně vykročily po nové cestě semináře Cesty růže. Sama jsem se (dvou? tří?) cyklů účastnila, stále z nich 'těžím", inspirují mne, doprovází v životě. Jsem za ně ráda a vděčná zároveň. Ráda bych vám popřála, ať máte ze své - a zároveň vaší společné -cesty radost i užitek, ať nacházíte odvahu a touhu v bezpečném kruhu, který se samovolně vytvoří, otevírat své oči, duše a SRDCE novému vnímání, sdílení i poznání. At vám po ukončení cyklu semináře vaše poznání slouží, těší vás a posunuje alespoň tak, jak se to děje mně. Ať na sobě vidíte a cítíte, že rozkvétáte. Věřte-nevěřte, odrazí se to na vás, ale na nás všech zároveň 🙂 Sdílení, propojení a spolupráce jsou dary, které dostáváme, učíme se přijímat - a možná budeme/budete chtít posunout ve spoluvytváření své - a naší společné - reality. Cítím se s Cestami a prací, kterou na nich odvádíme, stále hluboce a pokorně spojená (jak mi ukázalo i naše včerejší setkání 🙂 , děkuji dámy). Již vím, že není třeba být vždy fyzicky přítomný/á, aby se člověk cítil zúčastněný a podílel se. Týká se nás to, co chceme, aby se nás týkalo. A všechny jsme na cestě/Cestě. Děkuji, že jste se na tuto cestu (opět) vydaly, a že na ní mohu být s vámi. S láskou a vděčností
Růžička Jitka Hofmanovášťastná maminka 5ti měsíčního Matyáše

Cesta Růže se koná v krásném prostředí Archy vůní. 

... nádherně provoněném vzácnými vonnými oleji. Bude nás provázet vůně kadidla a růží, světla svícnů a mnoho dalších voňavých překvapení. 

Lucie Meškanová

Volám ženy odvážné, které touží po pravdě a propojení se v laskavé moudrosti. Vytvoříme společně prostor, který nám umožní dotknout se své duše, sdílet, pomáhat si, s důvěrou se otevírat v tématech, která přijdou a Tichem a v naladění vytvořit pole Lásky  a soucítění. Slyšíš-li mé volání, jsi srdečně vítána.  

Přihláška na první setkání Cesty Růže

Cesta Růže je prostorem pro bezpečné prožívání a  sdílení žen, na kterém se již po několik let setkáváme vždy po 12 týdnů a tři plné hodiny věnujeme jen sami sobě. Je určen pro ženy odvážné, které jsou ochotné dívat se pod povrch věcí a ladit se na laskavou moudrost, která je podstatou každé z nás a nechat se jí vést.  Harmonie mezi mužským a ženským aspektem v nás, který se pak projevuje v našich vztazích ve vnějším světě je alfou a omegou našeho dalšího směřování ve všech oblastech našeho života a celé společnosti. A právě harmonie je naší cestou - Cestou Růže. Na naší společné Cestě odkládáme batohy plné viny a přesvědčení, strachu a myšlenkových konceptů, které nám již posloužily pro naše uvědomění. Pracujeme s vůněmi vzácných olejů a pomandery a kvintesencemi z Aura-soma. Na každém setkání se ladíme na téma, které je pro kruh aktuální. A provází nás vždy krásná růže, kterou si jedna z vás odnáší domů:). Protože je velmi těžké slovy popsat co se na našich setkáních děje, první setkání je nezávazné a až na něm se můžete rozhodnout, jestli s námi Cestou Růže půjdete. 

Cesta růže se koná vždy v úterý od 18.00 do 21.00 hod. 

Začínáme v úterý 26.2.2019 prvním  setkáním od 18.00 hodin v Arše vůní Prvního pluku 21, Praha 8 – Karlín 186 00

Přijdete-li poprvé, a neúčastnila jste se ochutnávkového setkání, prosím, přihlašte formulářem pod tímto textem - do zprávy napište, že přijdete na  Cestu Růže 26.2.2019.  

Víte-li již nyní, že se Cesty Růže účastnit budete, můžete rovnou vyplnit závaznou objednávku, pak budete mít místo ihned rezervované. Děkuji.

Těším se na další kruh moudrých a odvážných žen.

Lucie 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.

OBJEDNÁVÁM CESTU RŮŽE

Níže, prosím, vyplňte své fakturační údaje. Je možné  platit celou částku najednou nebo ve dvou splátkách. Jednu nejpozději po prvním setkání a druhou do pátého setkání Cesty Růže. Děkuji.