Milé ženy, 

nacházíme se v době, kdy je naprosto zásadní, aby se ženy probudily ve své přirozené ženské síle - v laskavé moudrosti, v rovnocennosti, harmonii a plném přijetí své ženské podstaty. Mužská srdce našich partnerů, manželů, synů a všech mužů v našem okolí potřebují toto naše VNITŘNÍ NASTAVENÍ, stejně jako my potřebujeme jejich vnitřní nastavení v mužské síle a klíč k  harmonické spolupráci v lásce, rovnocennosti a sounáležitosti mají právě ženy.  

Klíčem je právě plné přijetí naší ženské cesty a procítění co vše je její přirozenou součástí a samozřejmě žití této naší ženské podstaty v běžném životě. Co to znamená pro náš každodenní život? Co to znamená pro náš život v partnerství a spolupráci s muži? Co znamená pro celou společnost, když se ženy probudí ve své plné ženské síle? Na to se budeme společně ladit, ptát našich srdcí na 10ti večerních setkáních a jednom celodenním. 

Jsi-li volána, je toto setkávání určeno právě Tobě. Vytvoříme úzký kruh žen (max 9-12). Součástí setkání budou jako vždy vedená naladění, která budete mít k dispozici i na naladění se kdykoli doma. Jako vždy budou součástí esenciální oleje nejvyšší terapeutické kvality, které nám umožní se ještě více ponořit do naší vnitřní skutečnosti a propustit vše, co nám ještě brání v přijetí naší ženské cesty a Života jako takového.  

Organizační informace: 
Místo konání: U Nikolajky 14, Praha 5, 3. patro v prostorách ateliéru Spolu k Radosti
Úvodní ochutnávkové setkání se koná 2.3. 2022 od 19.00 hod do 21.30 hod. Nestihneš-li toto setkání, nevadí (přišlo to narychlo), můžeš se připojit 16.3. 2022, kdy začínáme prvním setkáním z deseti. 

Setkání jsou v termínech (s tím, že změna termínu dopředu ohlášená je vyhrazena): 

2.3., 16.3., 23.3., 30.3.,6.4, 13.4.,20.4.,24.4.,4.5.,11.5.,18.5.

Čas 10ti večerních setkání je vždy od 19.00 - 21.30  

Počet míst je maximálně 9 žen. 

Strava: Na místě je k dispozici malé občerstvení, voda, čaj. V případě celodenního semináře se stalo přijemným zvykem, že si připravujeme "stůl hojnosti" - na místě je plně vybavené kuchyňka. Každá z nás něco přinese a společně hodujeme.  

Chcete-li se účastnit kontaktujte mne formou sms 777275427 nebo kontaktním formulářem níže. Obratem odepíši, jestli je volné místo. 

 

V případě dotazů mne kontaktujte zde: 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.